The Quest Music Group tworzą cztery osoby: Ewa Wieczorek-Borak, Artur Sołtysiak, Witold Żuromski i Artur Kamiński.

Obsługę imprez realizujemy w składzie czteroosobowym oraz trzyosobowym
- z pominięciem naszego gitarzysty.

Oferujemy obsługę muzyczną  imprez weselnych i okolicznościowych, uroczystości rodzinnych, studniówek i innych imprez tanecznych.

Oprawa muzyczna bez udziału elektroniki wymaga rozszerzonego składu zespołu
o kolejnych muzyków – dlatego możemy zaproponować Państwu obsługę z udziałem dodatkowych instrumentalistów (formacje  pięcio - sześcio - siedmio i ośmioosobowe).Realizujemy

 • Uroczystości weselne
 • Koncerty muzyczne
 • Christmas Party
 • Bale Sylwestrowe
 • Zabawy karnawałowe
 • Sponsorowane imprezy
 • Studniówki, połowinki

BIO

Ewa Wieczorek-Borak (wokal)

Wokalistka obdarzona silnym, oryginalnym głosem. Jak sama mówi o sobie: „najpierw nauczyłam się śpiewać a potem mówić - pierwszy był taniec, a potem umiejętność chodzenia”. Dzięki znajomości języków: angielskiego, niemieckiego i francuskiego - świetnie czuje się w repertuarze wykonawców z całego świata. Szkoła muzyczna była ważnym etapem w jej rozwoju artystycznym - właśnie wtedy jazz stał się jej fascynacją, a muzyka sposobem na życie. Swoje muzyczne pasje dzieli z miłością do literatury. Laureatka wielu prestiżowych konkursów muzycznych. Od 2002 roku związana na stałe z zespołem Spirituals&Gospel Quartet, w którego szeregach koncertowała w Szwajcarii, Niemczech i Austrii.

Artur Sołtysiak (wokal, instrumenty klawiszowe)

Muzyk wokalista, pianista i aranżer. Autor muzyki teatralnej i filmowej. Pierwsze kroki muzyczne rozpoczął jako dziecko w Poznańskim Chórze Katedralnym. Występował w licznych formacjach muzycznych z uznanymi artystami polskiej estrady. Laureat nagrody "Osobowość sceny 2008" - obok takich gwiazd jak Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Zespół VOX, Robert Kudelski czy Magdalena Zawadzka. Od kilku lat koncertuje w Polsce i zagranicą z zespołem Spirituals&Gospel Quartet.

Witold Żuromski (gitara elektryczna, gitara klasyczna, wokal)

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie gitary oraz studiów podyplomowych na kierunku Menedżer Kultury na WSUS w Poznaniu. Wykładowca we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej i w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu. Współpracował z wieloma zespołami i porusza się w różnych gatunkach muzycznych.
W 1997 roku otrzymał z rąk Tadeusza Nalepy I nagrodę w kat. gitary na Ogólnopolskim Festiwalu Bluesowym ,,Zaczarowany Świat Harmonijki’’.
W 2008 r. z piosenkarką Iwoną Loranc  nagrał płytę pt. ,,Loranc Śpiewa Jakubczak’’ z piosenkami Ludmiły Jakubczak w aranżacjach Witka wydaną w 2008 roku przez 4EverMusic.

Artur "Kamyk" Kamiński (wokal, conga, perkusjonalia)

Urodzony w znaku wodnika. Muzyk wokalista i aktor. Do 15 roku życia laureat ponad 30 festiwali piosenki harcerskiej, rosyjskiej i rozrywkowej. Zdobywca I miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubiniu, III miejsca na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie (z zespołem Szpital). Uczestnik wielu koncertów muzycznych na terenie Polski. Inicjator Programu Leczenia Śmiechem – założyciel grupy artystycznej "Czerwone Nosy" pracującej z dziećmi obłożnie chorymi. Wokalista zespołu Spirituals&Gospel Quartet.

W składzie rozszerzonym, do dyspozycji Państwa pozostawiamy następujące instrumenty (opcjonalnie):

 • gitara basowa, kontrabas
 • perkusja
 • saksofon

  a także profesjonalne wokale: żeńskie i męskieProgramy muzyczne:

Coverland
Znane i lubiane przeboje w nowych aranżacjach, utrzymywane w klimacie tradycyjnym, latino, rock, blues, soul, jazz, pop lub folk (biesiadnym).

Christmas songs
Najpiękniejsze polskie i amerykańskie kolędy i pastorałki w nowych, niebanalnych aranżacjach – koncert połączony ze wspólnym śpiewaniem i świątecznym programem animacyjnym i wizytą św. Mikołaja.

Feeling Good
Swingujące wykonanie największych standardów muzyki rozrywkowej. W programie piosenki z repertuaru takich wykonawców jak: Michael Buble, Frank Sinatra, Jamie Cullum, Harry Connick Jr, Ella Fitzgerald, Diana Krall, Anita Baker. To koncert na wyjątkowe okazje, jubileusze firmowe, bankiety, bale, dancingi, imprezy firmowe w stylu lat 20-stych... itd.

Classic Jazz Standards
Słynne szlagiery jazzowe wykonywane przy akompaniamencie fortepianu, kontrabasu i instrumentów dętych - w programie słynne standardy jazzowe.

ABBA Party
Szalona zabawa przy przebojach szwedzkiej grupy Abba. W programie konkurs karaoke na najlepsze wykonanie utworu z rep. Abby, "przebieranki" i inne szaleństwa.

PIOSENKA FRANCUSKA

PIOSENKA WŁOSKA