Zapraszamy do wysłuchania kilku wybranych utworów z naszego coverowego repertuaru.


Piosenki Z GITARĄ w tle

Nasz "dekłeściarski" kolega Witek Żuromski jest świetnym gitarzystą (od lat zajmuje się zawodowo pracą dydaktyczną, ucząc w państwowych i prywatnych szkołach muzycznych).

Posłuchajcie jak Witek gra i... śpiewa - o tak! - to czwarta osoba śpiewająca w naszym zespole!

TEQUILA SUNRISE z rep. The Eagles
wokal i gitara: Witold Żuromski
UWAGA!
Dla wszystkich zainteresowanych wynajęciem naszego zespołu

przygotowaliśmy mały upominek:

 

PŁYTĘ CD z materiałem coverowym THE QUEST Music Group!*

*Oferta aktualna do wyczerpania nakładu.

Realizujemy

 • Uroczystości weselne
 • Koncerty muzyczne
 • Christmas Party
 • Bale Sylwestrowe
 • Zabawy karnawałowe
 • Sponsorowane imprezy
 • Studniówki, połowinki
 •  

 

MUZYCY

THE QUEST Music Group

- skład powiększony
 • TOMASZ PRUCHNICKI
  Muzyk, saksofonista, aranżer.
  Studiował na Wydziale Edukacji Muzycznej, a potem w Zakładzie Jazzu przy Wydziale Instrumentalnym Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Stypendysta Ministerstwa Kultury.
  Od 2005r. pracuje na stanowisku asystenta w Zakładzie Muzyki Jazzowej na Wydziale Instrumentalnym Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie saksofonu.
  Nagrody: wyróżnienie za interpretację standardu jazzowego w ramach „Jazzu nad Odrą”, indywidualną, oraz trzecią nagrodę z zespołem O.K.E.J. na festiwalu Jazz Juniors 2001 w Krakowie, wyróżnienie dla najlepszego solisty podczas II Festiwalu Muzyki Jazzowej i Rozrywkowej „Krokus Jazz & Pop Festiwal”, nagrodę dla najlepszego instrumentalisty na festiwalu big bandów w Nowym Tomyślu. Na festiwalu J’n’O 2004 we Wrocławiu jest laureatem nagrody specjalnej za aranżację. W Bielsku-Białej w ramach festiwalu „Bielska Zadymka Jazzowa 2004” wraz z zespołem JWP.org otrzymuje wyróżnienie, w ramach którego zespół dokonuje rejestracji koncertu w studiu Radia Katowice, a następnie wydaje płytę „Organizacja” dołączoną do numeru gazety Jazz Forum.

  Muzyk, saksofonista, aranżer

 • WITOLD ŻUROMSKI
  Gitarzysta, muzyk sesyjny, aranżer.
  Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie gitary oraz studiów podyplomowych na kierunku Menedżer Kultury na WSUS w Poznaniu. Wykładowca we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej i w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu. Współpracował z wieloma zespołami i porusza się w różnych gatunkach muzycznych.
  W 1997 roku otrzymał z rąk Tadeusza Nalepy I nagrodę w kat. gitary na Ogólnopolskim Festiwalu Bluesowym ,,Zaczarowany Świat Harmonijki’’.
  W 2008 r. z piosenkarką Iwoną Loranc  nagrał płytę pt. ,,Loranc Śpiewa Jakubczak’’ z piosenkami Ludmiły Jakubczak w aranżacjach Witka wydaną w 2008 roku przez 4EverMusic.


  Gitarzysta, muzyk sesyjny, aranżer

 • GRZEGORZ GROCHOLSKI
  Trębacz, aranżer i kompozytor.
  Edukację muzyczną rozpoczął w Warszawie w PSM IIst. na wydziale jazzowym u Roberta Majewskiego. W tym okresie był laureatem wielu konkursów m.in.: wyróżnienie FAMA 2000, 3 miejsce na konkursie standardów jazzowych w Siedlcach, 1 miejsce na konkursie jazzowym w Elblągu, 1 miejsce na konkursie jazzowym „Złota Drzazga” w Łodzi. Brał udział w nagraniach telewizyjnych i radiowych m.in. programu IDOL. Ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu na wydziale jazzu kształcąc się pod okiem jednego z najbardziej znanych trębaczy i kompozytorów obecnego pokolenia Piotra Wojtasika. Jest twórcą projektu inspirowanego muzyką Milesa Davisa - WE LOVE MILES - który został okrzyknięty jazzowym wydarzeniem roku 2008 we Wrocławiu

  Trębacz, aranżer i kompozytor

Strona 1 z 2  > >>